Produkty 22. 1. 2020

MS 400 C-M: první motorová pila na světě s magnéziovým pístem

Na první pohled byste ji možná nerozeznali od MS 362, ale vězte, že na jejím výkonu to poznáte. Oproti všem ostatním motorovým pilám je totiž MS 400 C-M první pilou na světě, která nemá píst z hliníku, ale z hořčíkové slitiny. I díky němu je tak citelně hbitější a výkonnější.

více

AKCE: Výměna staré za novou

Všichni vás lákají na nekonečné výprodeje? U nás se výprodejů sice nedočkáte, ale aktuálně můžete využít naší akce „Výměna staré za novou“.

více

Akumulátorové baterie? Na trhu nebyly, tak je vyrábíme sami

Waiblingen, to je bez velkého přehánění „hlavní město Stihlu“. Vždyť v padesátitisícovém městečku nedaleko Stuttgartu pracuje v centrále společnosti na 3 500 zaměstnanců – a oranžovobílé barvy tu potkáváte prakticky na každém kroku.

více

Nejsme tu jen pro vousaté sympaťáky ve flanelových košilích

Češi jsou jako zákazníci mimořádně nároční, říká Jiří Rumplík, jednatel společnosti STIHL v České republice. „Dokáží si vyhodnotit přidanou hodnotu, kterou k nákupu dostávají. My jsme za to rádi, protože to nahrává prodejcům našich produktů, které už z principu nebudou nikdy vítězit v cenových válkách. Naše politika je jiná: nabídnout servis, mimořádnou péči, nadstandardní kvalitu – a soudě dle prodejů z poslední doby, čeští zákazníci tento přístup oceňují,“ hodnotí muž, který načíná třetí rok v pozici šéfa české pobočky.

více

Náročná, ale mimořádná jízda. Šéf českého STIHLu hodnotí rok 2019

Druhý rok ve funkci jednatele českého STIHLu byla pro Jiřího Rumplíka skutečně jízda. Ať už jde o velmi dobrá čísla, která může reportovat německé „matce“, nebo mimořádně zdařilé pražské Mistrovství světa STIHL Timbersports, které se poprvé v historii konalo v České republice a o kterém účastníci hovořili jako o vůbec nejlepším v celé historii soutěže.

více