Tady jsme doma

Trend, o kterém chcete vědět víc: Jak začít se včelařením?

Možností, jak rozvíjet zahradu a okolí domu, existuje nepočítaně. Pokud vám ale jde o to, aby vaše činnost dávala smysl a přírodě opravdu pomohla, možná už jste také zapřemýšleli o chovu včel. Pro laika zvenčí těžko proniknutelná disciplína dovede být velmi uspokojujícím koníčkem. Jen to chce zodpovědnost, apeluje v rozhovoru Jarmila Machová, předsedkyně Českého svazu včelařů. Přečtěte si základní tipy pro začátečníky od té nejpovolanější.

více

I pily pomáhají. Arborista zasahoval v oblasti zničené tornádem

Jestli byly někde v posledních týdnech potřeba pily, tak to bylo v několika jihomoravských obcích zasažených nejsilnějším tornádem v moderní české historii. Mezi těmi, kdo na místo s pilami v ruce přijeli pomáhat, byl i arborista Pavel Colledani. Spolu s kolegy dal svoje specifické dovednosti k dispozici hasičům, kteří se na některá místa s těžkou technikou nedokázali dostat.

více

Nikdo nechce špinavé stroje. Nové kity vám péči o ně ulehčí

Kdybyste si měli vybrat, sáhnete raději po hezkém, čistém stroji, nebo křovinořezu obaleném zbytky trávy? Málokdo řekne to druhé, a tak jde značka STIHL ještě víc vstříc uživatelům a posílá na trh řadu čisticích kitů, jejichž pravidelné používání vám zajistí, že už se nikdy s následky práce na zahradě nebudete trápit.

více

Spojte léto s timbersport akcemi. Slibují adrenalinovou podívanou

Ať už plánujete léto strávit jakkoliv, dost možná se v jeho průběhu budete toulat po různých místech republiky. Co tak spojit svoje letní výlety s adrenalinovou podívanou v rámci akcí STIHL Timbersports? Počet závodníků totiž pořád roste, jejich umění a kvalita se zvyšuje zvyšují a závody jsou tak atraktivní podívanou, na které se dá obdivovat nejen šikovnost lidí, ale i nasazení techniky STIHL. Pro milovníky značky neodmítnutelná pozvánka. Tak kam to bude?

více