Rádce

Proč se vyplatí používat originální mazací oleje?

Každému, kdo se alespoň malinko vyzná ve spalovacích motorech, je jasné jedno základní pravidlo: Aby motor správně fungoval, je třeba věnovat mu dostatečnou péči. Tu mu dopřejete nejen používáním čerstvého benzínu, ale také správnou údržbou, zahrnující pravidelnou výměnu výrobcem doporučeného oleje v motoru. Podívejme se na to společně detailněji.

více

Nepodceňujte ochranné pomůcky!

Šetřit se nevyplácí. Toto tvrzení platí dvojnásob, pokud máme na mysli naše zdraví. Proto ať už denně pracujete v lese, anebo jen nárazově na své zahradě, v žádném případě nepodceňujte svoji bezpečnost a vybavte se adekvátními ochrannými pomůckami. Kvalita a praktičnost ochranných pomůcek se každým rokem posouvají dopředu, takže se nemusíte bát, že by vám v práci nějak překážely. Naopak.

více

Nejvýkonnější akumulátorová pila MSA 220 C-B

Akumulátorová technika zažívá obrovský boom. S tím, jak roste její obliba mezi uživateli, výrobci se doslova předhánějí ve vylepšování svých strojů, zvyšují jejich výkon a zdokonalují jejich vlastnosti. Zatím poslední novinkou letošního roku v portfoliu STIHL je akumulátorová pila s označením MSA 220 C-B, která svým výkonem spadá již do kategorie poloprofesionálních pil. Nízká hmotnost, velkokapacitní akumulátor a výkonný řetěz jsou příslibem, že se mnoho zákazníků dočká svého vysněného stroje. Podívejme se na ni proto podrobněji.

více

Tady je doma Milan

Šťastný a spokojený je člověk někde, kde má své blízké a kde se cítí dobře. To je v případě Milana Milfaita buď na zahradě anebo vůbec v přírodě. Soudní znalec v oblasti péče o stromy a keře ve svém povolání tak snoubí své dva největší koníčky. Přírodu a techniku. Díky správě zámeckého parku je v přírodě prakticky neustále. A technika? Už 19 let v Žatci na náměstí provozuje prodejnu a odborný servis STIHL. Podívejte se s námi tam, kde je Milan doma.

více