Produkty

Připravte se na jarní sezónu: Které nářadí vám nesmí chybět?

Přestože příroda si zatím stále užívá svůj zimní spánek, nová sezóna se blíží a už brzy zaklepe na dveře vaší dílny. Které nářadí a stroje by v ní neměly chybět? Doplňte si svou výbavu už teď a na jaře vás nic nepřekvapí.

více

Nářadí k ostření pily

Jak správně naostřit motorovou pilu?

Máte doma motorovou pilu, kterou si doostřujete svépomocí? Zajímá vás, jak pečovat o pilový řetěz, aby vám sloužil co nejdéle? Přečtěte si několik tipů techniků STIHL. Zjistíte, kdy a jak řetěz ostřit, jaké nástroje používat a jak zajistit maximální řezný výkon pily.

více

Timbersport je jako pupeční šňůra, pevně nás spojuje, říkají otec a syn Klímovi

Jsou to parťáci a kamarádi, možná víc než táta a syn. Zatímco Leoš je dodnes držitelem evropského rekordu ve Stock Saw, Matyáš je jako juniorský mistr Evropy ve STIHL TIMBERSPORTS® stále ještě na své cestě vzhůru. Celé dny tráví spolu, buď při práci v lese, která je oba živí, na tréninku anebo na závodech. Povahou jsou každý jiný, ale skvěle se doplňují. Jejich spojení je unikátní i v tom, že v rámci celé Evropy jsou v timbersportu jen tři dvojice otec-syn, kde rodinná tradice pokračuje v druhé generaci. Jací tedy jsou táta Leoš a syn Matyáš Klímovi?

více

Sváteční atmosféru u vás doma navodí vánoční kolekce STIHL

Možná jste letos napsali Ježíškovi o naši nejsilnější akumulátorovou pilu MSA 300 nebo o novou sekačku a aku nůžky a čekáte, jestli je pod stromečkem najdete. Nebo máte doma zarytého „Stihláka“ a nevíte, čím ho ještě překvapit? V tomto předvánočním čase proto představujeme limitovanou edici doplňků, díky kterým prožijete i Štědrý večer se značkou STIHL.

více

MSA 300 je tu. Představujeme nejsilnější akumulátorovou pilu na trhu

Dlouho se o ní mluvilo a teď je konečně tady. Aku program AP značky STIHL nově rozšiřuje profesionální akumulátorová pila MSA 300. Její plný výkon při použití baterie AP 500 S je srovnatelný s nejoblíbenější benzínovou klasikou MS 261. Jedná se tedy o stroj určený do rukou specialistů, kteří pracují zejména v oblastech citlivých na hluk.

více