Stihl 10. 12. 2019

Náročná, ale mimořádná jízda. Šéf českého STIHLu hodnotí rok 2019

Druhý rok ve funkci jednatele českého STIHLu byla pro Jiřího Rumplíka skutečně jízda. Ať už jde o velmi dobrá čísla, která může reportovat německé „matce“, nebo mimořádně zdařilé pražské Mistrovství světa STIHL Timbersports, které se poprvé v historii konalo v České republice a o kterém účastníci hovořili jako o vůbec nejlepším v celé historii soutěže.

více

30 let ve službách zahradní a lesní techniky. A pořád nás to baví

Za manželi Svobodovými se sjíždí zákazníci z blízkého i širokého okolí. Aby taky ne, svoji prodejnu Zahrada Vysočiny úspěšně vedou bezmála 30 let a zákazníkům mají stále co nabídnout. Jak kloubí práci s koníčky a volným časem a o co je na Vysočině největší zájem?

více

Jak uložit sekačku k zimnímu spánku?

Podzim se na zahrádkách nese převážně v duchu příprav na zimu. Sklízí se ovoce, neustále se sbírá spadané listí a naposledy se seče trávník. S prvním sněhem ale nesmíte zapomenout „zazimovat“ také samotnou sekačku. Správným uložením si totiž ušetříte spoustu práce na jaře, kdy s ní bez větší práce pouze vyjedete ven.

více

Rok záruky navíc? Ano, za kvalitou si stojíme

Když se kohokoli zeptáte, proč se rozhodl pro stroj STIHL, pravděpodobně vám odpoví – kvalita. Už 90 let vyvíjíme a zdokonalujeme technologie a navíc ke každému stroji nabízíme také prvotřídní záruční a pozáruční servis. Abyste měli další důvod přesvědčit se, že STIHL je skutečně napřed, nabízíme nově rok záruky navíc. Bez poplatků a složitých pravidel. Pouhou internetovou registrací, která nezabere více než 5 minut.

více

Akumulátorový zázrak pro perfekcionisty

Milujete krásně posekanou zahradu bez jediné vady? Musíte mít svůj živý plot vždy perfektně zarovnaný, ať se děje, co se děje? A nesnášíte hraniční místa, kam se nedostanete obyčejnou sekačkou? Přesně pro vás jsou určeny ruční akumulátorové nůžky, které si zamiluje každý perfekcionista!

více